Series
Ratings
39
HomelandRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 3.0
The 100Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- MirandaRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 2.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
GothamRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0