Titles you rated
PunchRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
LockoutRated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0