Titles you rated
DetachmentRated ★ 4.0
The Ugly DucklingRated ★ 5.0
Painted FireRated ★ 5.0- Mad RushRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Too Old Hip-Hop KidRated ★ 4.0
The Basement SatelliteRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0