Titles you rated
HindsightRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0