Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.5
BeatRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 2.0
The PiperRated ★ 1.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Love So DivineRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0