Titles you rated
Troll FactoryRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
RevolverRated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
The Accountant 2Rated ★ 2.5
Back in ActionRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 3.0