Series
Ratings
27
KaosRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
MediumRated ★ 5.0