Movies
Ratings
256
The FugitiveRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.5
Only YesterdayRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.5