Movies
Ratings
282
The Ugly TruthRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0