Movies
Ratings
142
ZootopiaRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0