Titles you rated
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
SawRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0