Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0