Series
Ratings
65
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Dr. ChampRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0