Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5