Series
Ratings
48
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 0.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.5- AjinRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The WatcherRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0