Series
Ratings
119- SunflowerRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 2.0
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.0
- Tears in the AfricaRated ★ 5.0
- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
Dr. SlumpRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 3.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0