Titles you rated
1917Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5