Titles you rated
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.0