Series
Ratings
30
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0