Movies
Ratings
304
The FabelmansRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
TwoRated ★ 0.5
Voice of SilenceRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 0.5
CargoRated ★ 0.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5- The WickedRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0