Movies
Ratings
173
The Green MileRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
Temple GrandinRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Oliver TwistRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Inside ManRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
True GritRated ★ 5.0