Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5