Series
Ratings
96
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Eye Love YouRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.0