Titles you rated
American SniperRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5