Titles you rated
 MonsterRated ★ 4.5 MonsterRated ★ 4.5
 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0
 The First Slam DunkRated ★ 4.5 The First Slam DunkRated ★ 4.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
 Top Gun: MaverickRated ★ 3.5 Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
 Decision to LeaveRated ★ 3.0 Decision to LeaveRated ★ 3.0
 Top GunRated ★ 2.5 Top GunRated ★ 2.5
 A Ghost StoryRated ★ 3.5 A Ghost StoryRated ★ 3.5
 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
 Black WidowRated ★ 4.0 Black WidowRated ★ 4.0
 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
 Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 2.0 Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 2.0
 Little WomenRated ★ 4.0 Little WomenRated ★ 4.0
 The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5 The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
 Sing StreetRated ★ 4.0 Sing StreetRated ★ 4.0
 TullyRated ★ 4.0 TullyRated ★ 4.0
 Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0 Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
 Frozen FeverRated ★ 3.0 Frozen FeverRated ★ 3.0
 Frozen IIRated ★ 3.0 Frozen IIRated ★ 3.0
 Our Little SisterRated ★ 3.5 Our Little SisterRated ★ 3.5