Titles you rated
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 3.0
Love AffairRated ★ 4.0
True GritRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 4.0
The Butcher BoyRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 2.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
The OrphanageRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
VidocqRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
The Life Before Her EyesRated ★ 3.0