Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0