Titles you rated
The HoldoversRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 1.0
BabylonRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 1.0
TenetRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
First ManRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5