Series
Ratings
30
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0