Series
Ratings
40
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Amazing StoriesRated ★ 4.0