Titles you rated
Strawberry Night SPRated ★ 2.5
Best Friends in LoveRated ★ 2.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 3.0
Manhattan Love StoryRated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 3.5
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 4.0- 타마가와 구청 OF THE DEADRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Sea Side BlueRated ★ 3.5
The Last CopRated ★ 3.5
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 2.5- Mars: Tada, Kimi wo AishiteruRated ★ 3.0
- 임상범죄학자 히무라 히데오의 추리Rated ★ 2.5
Testimony of NRated ★ 4.0
ST MPD Scientific Investigation SquadRated ★ 4.0- Kamen Teacher SPRated ★ 2.0
Summer NudeRated ★ 2.5- QPRated ★ 2.5
- 나니와의 꽃 -오카다 코안의 사건수첩-Rated ★ 3.0
Cellphone Investigator 7Rated ★ 4.0