Movies
Ratings
356
SplitRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.5
Taking LivesRated ★ 3.5
The Trip to ItalyRated ★ 0.5
The Big ShortRated ★ 4.5
1 Litre of TearsRated ★ 5.0
The InternRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
RoomRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
Inside JobRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0