Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 2.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.0
HolesRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Macross Delta the Movie: Absolute Live!!!!!!Rated ★ 2.0
Riley's First Date?Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Macross Δ the Movie: Passionate WalküreRated ★ 2.5
Macross Frontier: Labyrinth of TimeRated ★ 3.0
Macross Frontier: The Wings of GoodbyeRated ★ 3.0
Macross Frontier: The False SongstressRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5