Series
Ratings
68
Hot SpotRated ★ 3.5
ObsoleteRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Goodbye EarthRated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 0.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Daughters of DestinyRated ★ 4.5
Uncle From Another WorldRated ★ 3.0
Yakitori: Soldiers of MisfortuneRated ★ 2.5
OnimushaRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Akuma-kunRated ★ 3.5
Sand Land: The SeriesRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- The Toys That Made UsRated ★ 3.0
- The Toys That Made UsRated ★ 3.0
- The Movies That Made UsRated ★ 3.0