Movies
Ratings
882
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MorbiusRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 3.5