Series
Ratings
82
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
- BakumanRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.5
Noragami AragotoRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5