Titles you rated
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
The RookieRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
InsiderRated ★ 3.0
A Model FamilyRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Ballers Season 3Rated ★ 3.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 0.5
New AmsterdamRated ★ 4.5
New AmsterdamRated ★ 4.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5