Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 5.0