Movies
Ratings
316
The Imitation GameRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.0
Code Name GeronimoRated ★ 4.0
The Big PictureRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.0
Tower HeistRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Need for SpeedRated ★ 3.0