Titles you rated
LIFERated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
House of CardsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0