Titles you rated
EraserheadRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5