Titles you rated
The KingRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0