Movies
Ratings
401
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 1.5
American BeautyRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0