Titles you rated
Past LivesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
#IamhereRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5