Titles you rated
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.5
Hidden Singer Season 3Rated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
City HallRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0