Series
Ratings
53
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Queer EyeRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5- Lady DynamiteRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
Cat's Pleases Season 3Rated ★ 4.0
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0