Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0