Titles you rated
One on OneRated ★ 1.5
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.0
Ari Ari the Korean CinemaRated ★ 3.0
All Eyez on MeRated ★ 3.0
Bullet in the HeadRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0