Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Too Old Hip-Hop KidRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Hill of FreedomRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0