Movies
Ratings
137
Black SwanRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Any Given SundayRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0